KURSY

KURS INDYWIDUALNY

Kurs ten jest przeznaczony dla osób, które stawiają na efektywność i szybkość nauki. Innym względem może być to, że nie każdy lubi uczyć się w grupie. Jeżeli taką osobą jesteś właśnie Ty, to zapraszamy Cię na ten kurs 😉
- Kurs cechuje się największą intensywnością i skutecznością
- Bez umowy - uczysz się tak długo jak chcesz
- Większa swoboda w doborze terminów i ilości godzin
- Płatności realizowane są w ratach co dwumiesięcznych
- Możliwość zawieszenia nauki do 2 miesięcy w okresie wakacyjnym
koszt: 840 zł zł za 8 lekcji (75 min)

KURS GRUPOWY

Kurs grupowy to efektywny sposób na systematyczną i całoroczną naukę języka obcego. W grupach nawiązuje się pozytywna rywalizacja i klimat sprzyjający nauce. Nierzadko tworzą się również znajomości i przyjaźnie.
- Grupy tworzymy od 5 osób wzwyż
- Płatności realizowane są w ratach co dwumiesięcznych
- Max 7 osób
koszt: 560 zł za 8 lekcji 75 min.

KURS WAKACYJNY

Kurs wakacyjny pomyślany jest dla osób które albo chcą przed wakacyjnym urlopem w ciepłej Italii, nabyć kilka cennych umiejętności językowych albo dla tych, którzy chcieliby w krótkim okresie wakacyjnym "spróbować się" w j. włoskim
- mało zagadnień gramatycznych a wiele sytuacji turystycznych
- zagadnienia z kultury i realiów Włoch
- intensywne 3 x w tygodniu spotkania
koszt:
- 2 tyg. kurs intensywny (12 godz. lekcyjne) - 799zł
- 4 tyg. kurs intensywny (24 godz. lekcyjne) - 1299zł

 

KURS ZDALNY ONLINE

Kurs zdalny online: W dobie epidemii cała szkoła Italomondo prowadzi zajęcia online. Oczywiście z różnych powodów prowadziliśmy już wcześniej zajęcia online. Jeżeli mieszkasz poza Bydgoszczą i masz utrudniony dojazd do Italomondo, to możesz skorzystać z kursu zdalnego. Taki kurs jest idealny również dla tych, którzy rozpoczynają kurs na miejscu ale potem udają się za granicę i stamtąd kontynuują lekcje. Łączymy się przez zoom, whattsup lub teams. Po więcej informacji zapraszamy na stronę dedykowaną nauce zdalnej nauka-wloskiego.pl
KURSY DLA FIRMOWE
Italomondo może pochwalić się realizacją kursów dla niejednej firmy, dostosowując specyfikę kursu do konkretnych wymagań firmy. Organizuje również kursy branżowe np. dla pielęgniarek, techników czy handlarzy. 
KURSY DLA DWOJGA
Częstymi gośćmi Italomondo to pary małżeńskie, pary zakochanych lub po prostu dwoje przyjaciół. Kurs taki przebiega w wyjątkowej atmosferze z odrobiną rywalizacji pomiędzy kursantami. Jest to oferta pomiędzy kursem indywidualnym a grupowym.
KURSY DLA STUDENTÓW ERASMUS
W Bydgoszczy studenci często wyjeżdżają do Włoch w ramach Erasmus. Zapisują się do nas przed wyjazdem jak i po jako kontynuacja. W Italomondo przygotowujemy ich do pobytu we Włoszech.
KURSY POD CERTYFIKATY
Nierzadko zdarza się, że nasi kursanci za cel objęli sobie uzyskać certyfikat CELI, CILS oraz PLIDA. Kurs zostaje opracowany pod kątem określonego wcześniej certyfikatu, tak aby jak najlepiej przygotować kursanta do egzaminu.